Melanotan 2

Melanotan 2 jacked.sk

Melanotan 2 (MT 2) je syntetický analóg hormónu stimulujúceho α-melanocyty, ktorý prostredníctvom interakcie s receptorom melanokortínu 1 vyvoláva hyperpigmentáciu kože. Vďaka svojim melanogenetickým schopnostiam sa peptid Melanotan-2 tiež používa ako ochrana proti ultrafialovému žiareniu slnka a jeho negatívnym účinkom na ľudské zdravie. Prvý Melanotan-2 bol syntetizovaný na Univerzite v Arizone. Vedci vedeli, že najlepšou ochranou pred rakovinou kože je dostatočná činnosť melanínu a tak na základe tohto poznatku zistili, že najefektívnejší spôsob ako sa chrániť pred rakovinou kože bude práve stimulácia prirodzenej pigmentácie na vytvorenie ochranného zhnednutia pokožky pred účinkami UV lúčov.

Melanotan-2 má za následok okrem hlavného účinku, ktorým je zhnednutie a opálenie pokožky aj zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnej funkcie u mužov i u žien. Výskum taktiež dokázal, že peptid Melanotan-2 degraduje ľudskú chuť do jedla, preto je dobrou alternatívou aj pre ľudí s nadváhou.

Zaujímavú diskusiu k peptidu Melanotan 2 si môžete pozrieť v nasledujúcom YT videu od YouTubera More Plates More Dates

Peptid Melanotan 2 Vám špeciálne predstavovať nebudeme. Každému, kto má záujem o bližšie informácie k Melanotanu 2 odporúčame vygoogliť si vedecké publikácie a články, ktoré sú voľne dostupné.

Po krátkom googlení sa k informáciám ohľadom Melanotanu 2 môžete dostať aj na slovenských weboch, uvádzame Vám jeden príklad

Určené len na výskumné účely Tento produkt sa využíva len na vedecké a laboratórne účely. Tento produkt nie je liek pre ľudí alebo zvieratá, ani výživový doplnok. Účinky peptidu Melanotan 2 sa dlhodobo skúmajú, preto by aj poznatky o účinkoch a prínosoch peptidu Melanotan 2 mali pochádzať z výskumu v prísne vymedzenom prostredí.

Melanotan 2 Dávkovanie: Spôsob dávkovania Melanotanu 2 určujú pracovníci laboratórií vzhľadom na potreby a charakter výskumu.

Kúpiť Melanotan 2
-25%

Fitness & Bodybuilding

Hexarelin

23,99 
-14%

Fitness & Bodybuilding

CJC-1295 + DAC

23,99 

Opálenie & Sex Drive

PT-141

29,99 

Regenerácia a rekonvalescencia

Selank

24,99 
-14%

Regenerácia a rekonvalescencia

Mix TB 500 & BPC 157

59,99 

Regenerácia a rekonvalescencia

CBD Olej 10%

29,99 

Regenerácia a rekonvalescencia

THYMOSIN BETA-4 (TB-500) 5mg

39,99 
-18%

Regenerácia a rekonvalescencia

BPC 157

22,99 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.