BPC 157

Čo je BPC 157? jacked.sk

BPC 157 kompromituje z 15 aminokyselín (sekvencia zlúčenín na čiastočnú ochranu tela). BPC 157 bol prvýkrát objavený a izolovaný z ľudského tela prostredníctvom ľudskej žalúdočnej šťavy. BPC 157 má experimentálne priaznivé výsledky na urýchlenie hojenia rán a prerezaných šliach ako sú napríklad Achillove šľachy.

Ako funguje peptid BPC 157?

Podľa súčasných poznatkov má BPC 157 tendenciu cirkulovať, či už ho užívate subkutánne alebo perorálne. BPC-157 má príťažlivosť pre signálne molekuly, ktoré produkujú poškodené tkanivá.

Vedecká literatúra naznačuje, že BPC-157 má operatívny účinok na:
 – fokálnu adhéznu kinázovú dráhu (FAK-paxilínová dráha), zatiaľ čo fokálna adhézna kináza je enzým, ktorý uvoľňuje poškodené tkanivá.
– upreguláciu receptorov pre rastové hormóny vo vnútri poškodených tkanív
– zvýšená aktivita vaskulárnych endotelových rastových faktorov (VEGF aktivita)
– produkciu oxidu dusnatého

Vaskulárne endoteliálne rastové faktory (VEGF) sú zodpovedné za angiogenézu alebo tvorbu nových krvných ciev v tele. Preto je VEGF najpravdepodobnejším mechanizmom, prostredníctvom ktorého BPC-157 pôsobí a podporuje hojenie kĺbových štruktúr, rekonštrukciu väzov a tendencií a zrýchlené dodávanie živín. Tieto faktory robia z BPC-157 významný produkt pre niekoľko liečebných mechanizmov, opravy a rast.

Väčšina telesných štruktúr, ako sú šľachy a väzy, pozostáva z rôznych typov kolagénu. BPC-157 zvyšuje stimuláciu a produkciu kolagénu, čo môže prospieť týmto štruktúram pri ich hojivých a opravných procesoch.

Určené len na výskumné účely Tento produkt sa využíva len na vedecké a laboratórne účely. Tento produkt nie je liek pre ľudí alebo zvieratá, ani výživový doplnok. Účinky peptidu BPC 157 sa dlhodobo skúmajú, preto by aj poznatky o účinkoch a prínosoch peptidu BPC 157 mali pochádzať z výskumu v prísne vymedzenom prostredí.

BPC 157 Dávkovanie: Spôsob dávkovania BPC 157 určujú pracovníci laboratórií vzhľadom na potreby a charakter výskumu.

Kúpiť BPC 157
New

Regenerácia a rekonvalescencia

Thymosin Alpha 1

64,99 
New

Regenerácia a rekonvalescencia

DSIP 10mg

28,99 
New

Regenerácia a rekonvalescencia

Semax

44,99 
New

Regenerácia a rekonvalescencia

Epithalon

25,99 
-22%

Fitness & Bodybuilding

Hexarelin

24,99 
-29%

Fitness & Bodybuilding

CJC-1295 + DAC

19,99 

Opálenie & Sex Drive

PT-141

29,99 

Regenerácia a rekonvalescencia

Selank

27,99 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.