IPAMORELIN

Ipamorelin jacked.sk

Peptid Ipamorelin funguje väzbou konkrétnych receptorov v bunkách. Táto väzba receptorov vyvoláva bunkové reakcie. Vzorec je klasifikovaný ako agonista – táto klasifikácia naznačuje, že Ipamorelin má schopnosť vykonávať bunkovú zmenu prostredníctvom svojich aktívnych zložiek, ktoré sú kombináciou piatich aminokyselín. Okrem hlavných výhod (rast a regulácia hormónov štítnej žľazy), táto formulácia uľahčuje reguláciu krvného tlaku a telesnej teploty a tiež zlepšuje funkčnosť pohlavných orgánov. Rovnako má schopnosť zmierniť bolesť. Chemické zloženie peptidu Ipamorelin umožňuje jeho peptidu stimulovať sekrécie hypofýzy. Tieto sekréty ovplyvňujú rast. Zatiaľ čo Ipamorelin vyvoláva produkciu sekrécie, taktiež inhibuje produkciu jednej sekrécie, ktorá sa nazýva somatostatín. Nakoľko somatostatín zastavuje rast svalov, tento doplnok ponúka dvojité výhody pre tých, ktorí potrebujú pomoc s rastom v optimálnom pomere. Ďalším prínosom peptidu Ipamorelin je jeho schopnosť poskytovať anabolickú podporu vďaka zvýšeniu produkcie IGF-1, čo je peptid, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri oprave tkaniva vo svaloch a kostre. IGF-1 tiež podporuje rast vo všeobecnosti. Štúdie na tomto peptide posilňujú jeho schopnosť začať rast svalov. Tento peptid uvoľňuje rastové hormóny. V tomto bode sa bunky pohybujú do svalov, aby podporili vývoj svalov, bez ovplyvnenia kostí alebo vytvárania deformácií chrupavky. Rovnako tento peptid nebude vyčerpávať zásoby rastového hormónu. To znamená, že vaše telo môže používať vlastné zásoby rastového hormónu, aby optimalizovalo výhody rastu svalov. Vzhľadom k tomu, že peptid Ipamorelin nezvyšuje chuť do jedla, pomáha mnohým ľuďom schudnúť, pretože buduje svaly. Mnoho peptidov zvyšuje chuť do jedla a ľudia môžu získať nežiaducu hmotnosť, kým ich používajú. Takže Ipamorelin vyniká, pokiaľ ide o podporu rastu svalov, bez toho, aby sa chuť k jedlu stala obrovskou. Taktiež je vybavený pomalým uvoľňovaním, čo znamená, že nezvyšuje hladiny kortizolu a prolaktínu. Na zhrnutie, kľúčovými výhodami peptidu Ipamorelin je jeho schopnosť zvyšovať rast svalov, jeho schopnosť zvyšovať funkciu štítnej žľazy, schopnosť regulovať teplotu, schopnosť regulovať krvný tlak, schopnosť zlepšovať funkciu pohlavných orgánov a jeho schopnosť zmierňovať bolesť.

Určené len na výskumné účely Tento produkt sa využíva len na vedecké a laboratórne účely. Tento produkt nie je liek pre ľudí alebo zvieratá, ani výživový doplnok. Účinky peptidu Ipamorelin sa dlhodobo skúmajú,  preto by aj poznatky o účinkoch a prínosoch peptidu Ipamorelin mali pochádzať z výskumu v prísne vymedzenom prostredí.

Ipamorelin Dávkovanie: Spôsob dávkovania Ipamorelinu určujú pracovníci laboratórií vzhľadom na potreby a charakter výskumu.

 

Check our bestsellers!

-14%

Fitness & Bodybuilding

IPAMORELIN

18,99 
-21%

Opálenie & Sex Drive

MELANOTAN-2

29,99 

Fitness & Bodybuilding

MODIFIED GRF 1-29

21,99 
-16%

Fitness & Bodybuilding

GHRP-6

15,99 
-20%

Fitness & Bodybuilding

AOD-9604

27,99 
-16%

Fitness & Bodybuilding

GHRP-2

15,99 

Regenerácia a rekonvalescencia

BPC 157

27,99 
-5%

Regenerácia a rekonvalescencia

THYMOSIN BETA-4 (TB-500) 5mg

37,99 
-29%

Fitness & Bodybuilding

CJC-1295 + DAC

19,99 

Opálenie & Sex Drive

PT-141

29,99 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.